Ricerca avanzata Ricerca avanzata

Karol Hukan - Aste

Karol HUKAN, Autoportret

event 2023/03/25
nessuna offerta
128 EUR

Karol HUKAN, Portret kobiety, 1938

event 2023/03/25
nessuna offerta
128 EUR

Karol HUKAN, Autoportret, 1935

event 2022/12/10
Prezzo battuto
307 EUR

event 2022/09/29
nessuna offerta
254 EUR

Karol HUKAN, Autoportret

event 2022/09/29
nessuna offerta
127 EUR

event 2022/09/29
nessuna offerta
127 EUR

Karol HUKAN, Autoportret, 1930

event 2022/09/29
Prezzo battuto
153 EUR

Karol HUKAN (1888-1958), Popiersie kobiety

event 2018/02/26
nessuna offerta
577 EUR

Karol HUKAN, PORTRET LEONA PATYNA, 1939

event 2016/11/19
nessuna offerta
35 EUR

Karol HUKAN (1888-1958), Popiersie mężczyzny, lata 30. XX w.

event 2016/07/13
nessuna offerta
3 047 EUR

keyboard_arrow_up